Dom na wynajem

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski

5 pokoje
440.00 m²
22,73 zł/m2
PRSB-DW-7093

10 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRSB-DW-7093
Powierzchnia 440,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 110 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu wolnostojący
Standard

Opis nieruchomości


Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego domu wolnostojącego o powierzchni 440 m2 położonego na pięknej działce o powierzchni 1110 m2 w Marysinie Wawerskim.

Oferowana nieruchomość daje wiele możliwości zastosowania, może spełniać funkcję usługowo – handlową, biurową, magazynową oraz mieszkaniową. Przyziemie o wysokości 3.20 m doświetlone oknami  nadaje się na cele prowadzenia działalności gospodarczej, na działalność o charakterze technicznym czy też sklep internetowy. Przyziemie powyższe można dowolnie wykorzystać, również jako strefę relaksu, gdzie można  korzystać z sauny, jacuzzi,  urządzeń do uprawiania fitnessu, gdzie można grać w tenisa stołowego czy też w bilard. Jest to również idealne miejsce dla osób, które szukają zacisznego miejsca niedaleko od centrum Warszawy. Działka posiada dużo zieleni, porośnięta jest starodrzewem a na tyłach domu jest do dyspozycji taras z przezroczystym zadaszeniem o powierzchni 46 m2. Miejsca do parkowania dostępne są na ulicy, oraz na terenie posesji.

Budynek jest 3 kondygnacyjny na całości podpiwniczony. Wnętrze zostało wykończone tradycyjnymi materiałami jak; marmur, piaskowiec deski podłogowe boazeria, które tworzą niepowtarzalny klimat. Powierzchnia lokalu na parterze to 170,10 m2 a na piętrze 61,50 m2 z 4 pokojami, obszernym salonem, holem, kuchnią, i dwiema łazienkami,

W przyziemiu znajduje się obszerna część  garażowo - gospodarcza o wysokości pomieszczeń do 3,20 m i powierzchni 207,57 m2. Obiekt przez wiele lat dzięki temu był wykorzystywany przez firmy zajmujące się działalnością handlową i obsługą serwisową. Lokal posiada również dodatkowe pomieszczenia do ewentualnego wykorzystania. Pomieszczenia o charakterze garażowo - technicznym  posiadają oddzielne sanitariaty łazienkę i toaletę. Brama wjazdowa na posesję, oraz do pomieszczeń w przyziemiu jest z napędem elektrycznym.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację domu. Kontakt: Paweł Kobiałko 570 814 308

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
26 9
Niepoprawny wynik